| anonim_4396 a întrebat:

Intr-o bataie invingatorul este cel care a dat mai multi pumni?

Răspuns Câştigător
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ce intrebare fara sens! Tu macar te-ai batut vreodata? Ca nu prea as crede! Intr-o bataie indiferent din cate persoane e compusa cine scapa la final pe picioarele lui a iesit invingator. Daca esti pe jos si ai si vreo doi dinti lipsa e cam nasol.O sa iei asa cum o sa si dai dar daca vrei sa fi destept nu te baga in chestii care implica arme.Fie ele albe sau de foc.Aia nu e bataie si in general cel neinarmat iese cel putin sifonat!

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu! happy

| Blamely a răspuns:

Nu, este cel ce poate umbla pe picioarele lui.

| lucian_2018 a răspuns:

Invingator este cel care ramane in picioare la final

| timeOUT a răspuns:

Cel care pleaca invinetin si a dat cei mai multi pumni sigur nu este castigatorul, trebuie sa stii unde sa dai, cum sa dai, 3 da buni decat 10 slabi!@

| Beccaaa a răspuns:

Nu sunt sigura, dar cred ca pierzatorul e cel cu bornaul spart big grin

| darius4181 a răspuns (pentru Beccaaa):

Eu m-am batut cu 3 si mi-am luat un pumn in ureche-falca dar usor
Dar 2 dintre ei au plecat dupa aia
Si a ramas unu si aceea a fost lupta adevarata
Eu i-am prins mai multi pumni in fata vreo 2
Si el mi-a prins 2 in fata si 2 in piept.
Faza e ca i-am umflat ochiul
Si eu m-am lovit la deget foarte tare cred ca e rupt in fine
Dar acuma el tot vine pe la mine cu bate cutite...
Si eu tot il bat si tot mai mult in intarat si vine cu tot mai multe chesti sa ma bata.
Intrebarea : Sa continu bataia asta?
O sa am probleme mari daca raporteaza la politie(el a inceput)
Terog helpppppppppppppppppp?
Sau sa-mi cer scuze?