| RalucaGeorgiana5 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 4 luni si nu i-am zis niciodata " Te iubesc in cuvinte "! Iar el imi zice asta in fiecare zi. Eu il iubesc cu adevarat dar nu vreau sa par " obsedata " de el. Credeti ca ar trebui sa ii spun ce simt?
Fundita pentru cel mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| Tailynne a răspuns:

Buna, daca ii spui te iubesc nu inseamna ca esti obsedata sau altceva, spune-i pur si simplu ce simti pentru el, sunt sigura ca se va simti mai bine.

1 răspuns:
| MissV_9898 a răspuns:

Sa-i spui si tu te iubesc macar odata ti se pare obsesie? da, spune-i happy. nu trebuie sa ii spui de sute de ori la minut ca sa inteleaga. odata pe zi, odata la doua zile. la doua saptamani daca esti mai putin romantica laughing. oricum in cazu in care va cunoasteti indeajuns de bine nu cred ca e nevoie sa-i spui. probabil stie deja. oricum nu stricahee hee