| IngerasMik a întrebat:

V-ati pregatit pentru scola? haine, rechizite etc

6 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Sincer acum nu prea gasesti multe lucruri dar in genral gasesti asa : penare hannah montana caiete hannah montana pixuri stilouri creioane ghiozdane terininguri si tot ce inseamna pe planeta asta cu hannah montana angryangryangryangry. Multumesc Lui Dumnezeu ca nu so inventat si uniforme hanna montana laughing. Saracii copii laughing. Ce bine ca trebuie sa imi iau numai rechizite cat despre haine astept unifroma happy.

| Dina a răspuns:

Nu chiar.

| MilyHarunto a răspuns:

Sincer inca nu m-am pregatit, urmeaza curand, dar cred ca pregatita moral pentru scoala n-o sa fiu niciodata!

| MuresanVlad a răspuns:

Salut! Eu incep in zilele astea. Mai ales daca scoala va incepe pe 1 septembrie la mine. Legate de haine, eu trebuie sa fiu imbracat cu pantaloni negri, top alb(de preferat camasa alba), si pantofi negri.Rechizitele acum conteaza si ce doresc profesorii. Eu imi iau ce stiu ca am avut nevoie anul trecut, dar oricum primim la scoala o lista cu toate materialele necesarewinking

| TheBestAndreea98 a răspuns:

Poi eu sincer sa fiu intr-un fel sunt gata de scoala!

| Bia_8296 a răspuns:

Pai eu haine mi-am luat. adica ce`mi trebuie in afara de niste blugi si niste tricouri =]]. si asa la sport nu prea stau oh go on. in rest mi-am luat doar ghiozdan. mai trebuie sa`mi iau un pix si vreo 2 caiete oh go on. =]]]