| Ralu216 a întrebat:

Sall! vreau si eu niste status`uri originalebig grin! Dau fundita pentru cele mai frum:X

Răspuns Câştigător
| GeoOrgiannna a răspuns:

Aiurea te minti ca nu'ti pasa! Aiurea spui ca nu mai conteaza! Aiurea te prefaci ca esti bine! Ce greu e sa invingi cand lupti cu tine!

. Chiar crezi ca ma afecteaza!?`Zambesc din nou`. asta`i tot ce conteaza`.

Nu-ti face griji pentru oamenii din trecutul tau... Exista un motiv pentru care nu sunt si-n prezentul tau!

Nu te distruge pentru cineva ce nu te merita.

Joc acelasi rol, in acelasi decorAm o mie de voci in cap, in cor, nu stiu ce vor Din speranta ca-n distanta o sa apari ca un sol O sa las un scaun gol, lumina aprinsa pe hol

Lasa persoana pe care o iubesti sa plece! Daca se va intoarce, i`a pasat d tine intotdeauna daca nu, nu i`a pasat niciodata!

everythink happens for a reason

true love story never ends

every story has an end, but in life every end is just a new BEGINNING

Chiar daca eL nu o sa`Mi sp0ona " nOapTe bUna! ", sau pe sTrada " buNa! ". am o pRieteNa care ma suNa ca sa`mi sp0ona " faTa esti de 1000 de ori mai buna deCat aia pe care eL o suNa`

"cati ati ramas alaturi de cand eram mici? si cati ma veti ajuta atunci cand pic sa ma ridic? iti numeri prietenii acum, si iti dai seama ca nu`i asa cum credeai tu ci cum zicea tata si mama"

"... Good girls are found in every corner of the Earth. BUT unfourtunately the Earth is round...

Cineva-mi spunea sa iubesc...Sa-i fac pe plac? Nu ma indragostesc... Nici daca ma impusca cupidon in cap.si asta sa fie clar."

Vreau sa-i fac sa zambeasca pe cei care au plans si sa-i uit pe cei care m-au uitat

♥ "Erai un rau ce imi facea bine Dar mandria sh orgoliul meu m'au facut sa renunt la tine:X ♥"

Oare de ce te-as astepta un veac? ...La naibaaa! Dragostea e doar un fleac! b-)

{ }Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare. :-J

Zambec.Traiesc.Cant.Dansez.Si...poate iubesc

Acum pot s`ascund fiecare lacrima ce`mi cade Pt`ca am crescut... Cica acum sunt mare... iar cateodata nu`mi permit s`arat cat de mult ma doare

Pentru ca nu sunt altceva decat un copil ciudat. Ce vrea sa stea mereu imbratisat

I am a single lady I`m waiting for your love; x

Niciodata nu ai inteles cate am facut pentru tine Nu ma mai uit in urma:-J O sa`mi fie bine

''Invata sa ai un zambet ascuns in inima ta si nu varsa pentru nimeni nici macar o lacrima.Nu`s asa de buna de pus in rama. Dar n-am regrete.Stii,refuz sa cred ca sunt o drama.''

''Traim intr-o lume obositoare stapanita de statusuri si avatare. O lume virtuala plina de culoare!''

Nu are rost, stiu ca in fata mea, ai fost... un actor grabit…care spune replica si apoi pleaca zambind, care pleaca, imediat ce piesa a luat sfarsit, Bucuros ca rolul a fost usor, alearga. spre alt decor?!

Conectata la dragoste… Vrei si tu?

Privirea, glasul, atingerea ta. Vor fi etern in inima mea, aici le pastrez, le rasfoiesc zi de zi, ca pe o carte cu titlul "Am fost si Vom fi".

Formeaza` Numarul` meu` Ori De cate ori vrei Sa` vorbim`. Cheama`ma Sh o sa vin`!

Deja iubirea`i demodata` Baietii vor asa` deodata. Parem 0 prada` prea usoara! fetelor` Sa nu cedati din prima seara!"

Poate n.am aratat ce simt, imi pare rau.Nu mai conteaza, oricum in ultima vreme toate visele se fac scrum, a fost un episod frumos, asa ai zis si tu, insa prezentu-i cam dureros, nu poti spune NU.""

Sentimentul nu dispare ca vacanta de vara. Uneori e mai nociv ca fumul tras dintr-o tigara. :-X""

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi, dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi :-)

Fetele aU inceput sa faca ce vor! totul e show.`! Sii baietii vor din nou`!

|| Stii` ca Viata` e ca zarul.`! se rostogoleste.`! Cine e mai prost`. aLa` se Parleste.` =x "

DaCa` ai impresia` ca totul` va Dura La nesfarsit`. Bun venit in Realitatea` cruda`. Gandesti gresit`!"

"0 lume in care n iubim sh tuu` 0 stii`, m` ai, m` vrei, iar eu, eu t privesc sh`mi ajunge, t simt si nu` m` satur, t am sh t mai vreauu` smug"

4 răspunsuri:
| Drums a răspuns:

Salutareee!
uite cateva frumusele :
Decat intelectual, mai bine un amarat de miliardar...

Cine fura azi un ou, maine face omleta...

Cum iti asterni, cum vine altul si se culca in locul tau...

Cand doi se cearta, al treilea... e martor...

Nu face azi ce poti lasa pe maine...

Cine-i harnic si munceste ori îi prost ori nu gândeste. scoala multa nu se cere... sa fii prost, sa ai putere...

Spre deosebire de frumusete, prostia este vesnica...

De ce pizza vine la comanda mai repede decat salvarea?

Soferul prudent se uita în ambele sensuri înainte de a trece pe rosu.

unele merg nu?
big grin
pop

| xFaith a răspuns:

Copilaroasa? Da pentru ca imi placetongue Matura? Doar cand vreaubig grin Nebuna? Tot timpulbatting eyelashes Prieteni mei? Cei mai tari oameni:X Vrei sa-mi fi prieten? Demonstreaza ca meriti :] ----> Pt cine se simte ^_^

Poate am aere in cap, asta e problema meawinking Nu poti sa ma suporti, asta e problema ta :] Nu ma cunosti, nu mai comenta devilAi grija de viata ta, nu de-a mea! :X

"Nu mai sunt fetita pe care o Stiai u`mai Demult. Poate nici n`ai observat.De la un timp am Mai crescut.Aqum tzipa ca M`ai pierdut!"
so close but so far …distance is killing me…I would like to be close to you, no matter how far it is …I just want to be together, is all I want.

Prieteni falsi am destui … chiar foarte multi … dar prieteni adevarati foarte putin! concluzie : am multi prieteni falsi si doar cativa adevarati
Love is like war.:: Easy To Start. Difficult To End.And. Impossible To Forget!

| 1112 a răspuns:

Eu folosesc ff mult status`urile d p site`ul asta www.statusuri.name

sunt ff tari...

mie imi plac mult;)

| larisa1992 a răspuns:

Dont be sad, dont be blue, frankestein was ugly tooooo laughing