| Nebunikatha a întrebat:

Vreau si eu cate-va status frum pentru mess :X:X:Xkisskiss dau funda pentru cele mai multe si cele mai frum:X

Răspuns Câştigător
| anonima1 a răspuns:

INvAtSaa' sAa zicii si pAaa,winking
Nu doar dHaa,
nu fHaa grEsheAlA meAA.; x.:p

iubeste`o nu`mi pasa!
pastreaz`o de toot!
iar pe mine...priveste`ma!
si linge`te pe bothtongue!

Are putini ani si...nu stie ce simte...
Astazi te yubeste maine te minte!
Dar.nu inncerk sa o schimbi...
Fiindca...stii bine.
Nu se v-a schimba pentru tineoh go on!

Vezi tu sCumpoo’. 0 fi stat si cu tine’. Stiuu’. stiu’. Cã a arS`o si cu aLteLe’. Da’ vezi tu’. eL are 0o fatãã’. si pentru eL’. fetitaa lui e cea mai imp0rtantãã’..."

Fitse d Adolescenta`? Auzi fato.love struck O sa iti ` fie din ce in ce mai Grew`love struck.cam deodatha` obisnuieste-te ca`idea` ca esti` o Pitsipoanka` D liceu`love struck

.Le tine pe restul` la distanta,
Stie ca n-are ce cauta
pe langa vreo zdreanta.love strucklove strucklove struck

1 răspuns:
| BloodPrison a răspuns:

Daca as fi un fluture mic m-as ascunde intr-un plic. Iar cand plicul s-ar fi rupt as iesi sa te sarut…
Nu sunt aici pentru tine, nu sunt aici pentru cineva, sunt doar pentru mine, ma odihnesc in singuratatea mea…
Prietenii vin si pleaca, dar pe cei adevarati ii pastrezi toata viata.
Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare…
Unde’i unu nu-i putere la butoiu plin cu bere… Unde’s doi puterea creste si butoiu se goleste…
Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei……. POLITIA, POMPIERII si SALVAREA
Se spune ca vremea e frumoasa atunci cand in suflet e soare.Se spune ca ploaia e mai rece cand in suflet te doare. Se spune ca vantul bate nu atunci cand iubesti…Dar cand frunzele se misca, sa stii doar, ca, TE IUBESC!