| Mirabela_6911 a întrebat:

SALLL... am si eu o intrebare...credeti ca daca am 12 ani, 42-43 de kile si un metru 1, 60 sunt grasa?///sau prea slaba :d.thanx anticipat:*

9 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Nu grasa dar ceva mai dezvoltata pentru varsta ta.

| deea_1980 a răspuns:

Nu.Eu am 13 ani si 1. 64 si 45 kg.nu mi se pare ca sunt grasa

| Katiee^^ a răspuns:

Tu esti in poza raised eyebrows? La 12 ani thinking
Nu esti nici grasa, nici slaba happy Esti bine big grin
Cam asa eram si eu la 12 ani, numai ca eram putin mai inalta happy

| Tabii. a răspuns:

Si eu am 12, 1. 60 si 37 de kg

| irina222 a răspuns:

Eu sunt clasa a7-a, si am 45 e kilograme.
arati foarte bine, nu esti nici grasa nici slaba. eu cand eram de varsta ta, aveam 43 de kilograme, tot cu 1. 62. nu`ti face griji.

| hasegawa a răspuns:

Nu esti grasa, kg-mele se calculeaza inaltime-masa corporala si ar trebui ca rezultatul sa fiec cu 10 mai putin decat inaltimea, adica 1, 60 egal 50 kg, ar trebui sa ai greutatea cu care tu te simti bine si nu cum te vad altii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 14 ani si masurile astea laughing.
Nu esti grasa, esti bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti tocmai binewinkingwinking in ziua de azi, majoritatea baietilor prefera fetele potrivite:X:Xwinking asa ca trebuie sa te mentiiiiilaughinglaughing