| Owl3Tz a întrebat:

Sallu TPU, daca as incepe acum sa citesc niste carti[mai exact 8] as avea timp sa le citesc si sa le fac rezumatul pana cand incepe scoala? Daca da, as vrea sa-mi spuneti cam cat timp ar trebui sa rezerv pe zi?

2 răspunsuri:
| alice014 a răspuns:

Daca gasesc o carte care imi place, poate sa imi ia chiar si 3 ore sa citesc. Eu zic sa-ti rezervi serile. Daca nu ai o ''ora de culcare'', poti sa stai pana mai tarziu. Sau poti sa citesti dupa-amiaza, cand afara e prea cald. O ora 2 pe zi ar fi ok.

| Owl3Tz explică (pentru alice014):

Ora de culcare? -.- daca as fi avut de aia nu cred ca era intrebarea asta ep TPU, si acum eram in parc sa ma joc in nisip ^^ pai eu de la 1-5/6 de obicei ma uit la naruto/mai stau pe skype/facebook mai exact pierd timpul aiurea, cred ca in timpul asta daca as citii 2 ore ar fi ok? deja am rezolvat cu citit o carte, mai trebuie sa fac rezumatul pana diseara e gata.