| codrut97 a întrebat:

Sallut! Am si eu nevoie de ajutor. Imi place mult o fata si cred ca si ea pe mine. Desi suntem la aceeasi scoala, in pauze vorbim mai des prin SMS-uri pentru ca eu sunt mai timid. Cand avung acasa, astept ora18:00, deoarece ea intata dupa amiaza, iar eu dimineata. Apoi vorbim prin mesaje. Eu incerc sa o fac sa ma placa mai mult, dar nu cred ca reusesc. Ce as putea face sa ii placa si ei de mine? Rog frumos! :O3

Răspuns Câştigător
| nesuferit a răspuns:

Daca crezi ca si ea te place ce mai astepti smug. Daca nu esti sigur, invit-o la un suc, si stai la un dialog cu ea, si explica-i care sunt sintementele tale pentru ea
Succes!