| claudyupkz a întrebat:

Sallut TPU, daca o fata se uita la mine si cand observa ca ma uit la ea intoarce privirea, daca se baga in vorba cu mine pe subiecte ca "Ce a facut Steaua aseara", daca zambeste mereu si se uita in ochii mei cand vorbeste cu mine sau ma intreaba daca am avut o prietena vreodata, inseamna ca Ii place de mine?

Răspuns Câştigător
| Gabrielaaaa a răspuns:

Categoric! Astea sunt toate semnele cand o fata place un baiat! Inseamna ca e cam timida (putin)daca intoarce privirea cand te vede ca te uiti si tu la ea! Si cand ca se uita in ochii tai e si asta un alt semn! Si pur si simplu vrea sa vbeasca cu tine si a gasit acest subiect pentru ca stie ca iti place fotbalul si daca te-a intrebat daca ai avut vreodata o prietena e ceva, poate poate vrea sa te cunoasca mai bine si sa stie mai multe despre tine! Deci clar te place! Bafta!

3 răspunsuri:
| CloseToYou a răspuns:

Da,cu siguranta te place.Si inca mult de tot.Acum tot ce trebuie sa faci e sa ii pui intrebarea cea mare love struck... daca o placi si tu normalbig grin
Bafta multa! Astept sa-mi zici cum a mersbatting eyelashes

| cornel13 a răspuns:

Poate mai bine zis sigur ca te intreaba daca ai avut prietena vrea sa stie daca esti "liber".

| Anka_5986 a răspuns:

Da si e foarte evident. Daca nu ai prietena te-as sfatui sa actionezi cit timp nu e tirziu asta deja daca si ea iti place tie