| SpriteDouaPuncteP19 a întrebat:

Salu am si eu o problema vara trecuta am fost la mare si nu stiu cum am adormit p plaja cand m-am trezit eram maro p tot corpu si nu mai puteam am fost la spital mi-a dat cu nu stiu ce shprey p mine si in 3 zile mi-a trecut dar e faza ca dupa mi-au iesit pe maini si pe partea aceea de la gat pan la suptzioara ca un fel de pistrui si pe fata la fel dar cum as putea sa scap de ei k inainte toate fetele erau moarte dp mine acum si cea mai urata ma evita din cauza la ce am pe maini si pe fata ce fac va rog eu mult nu mai suport nu am mai sarutat o fata de un an aproape Va Rog eu mult ajutatima!

2 răspunsuri:
| OanaDs a răspuns:

Mergi la un dermatolog, el stie ce ar trebuie sa iei!
De obicei crema de galbenele te scoate din orice problema!
Incearca sa te dai ceva timp cu aceasta crema pe care o poti achizitiona de la Plafar, si daca nu se vad rezultate eu zic sa mergi la Dermato sau sa iti faci o analiza la sange! Oricum ceva tot trebuie facut ca nu poti sta asa! Sper ca ti-am fost de ajutor

| fullstop a răspuns:

Pai...pentru inceput, invata in **** mea sa scrii si pentru sfarsit, ai medic de familie