| MF3 a întrebat:

Am intalnit un baiat intr-o seara pe strada din greseala, era dintr-un oras indepartat intr-o excursie, mi-a placut, dupa ceva timp a luat legatura cu mine pe facebook, am de cateva ori intr-o indelungata perioada pana a trebuit sa merg in acel oras... si ne-am intalnit, totul a fost frumos, iesit doar la o cafea, am mai inceput sa vorbim si la telefon si urma sa merg din nou peste vreo 3 sap, si din nou ne-am intalnit, daca data trecuta nici macar nu ne-am sarutat, acum s-a intamplat sa stam mai mult impreuna, am ajuns la el, si cum era de asteptat stand in pat normal ca a incercat ceva, am tot stat dar in mod clar nu am vrut sa se intample nimic, a inteles si am stat putin in pat ca eram foarte obositi. si am adormit putin, dupa s-a trezit si m-a dus unde dormeam eu, poate am doar eu impresia dar de atunci ceva foarte putin s-a schimbat la el, si nu stiu ce sa fac, cum sa reactionez, deoarece stie si el ca peste 3 sap ma duc din nou, imi place mult de el si nu vreau sa fie profitor pentru ca oricum nu o sa obtina nimic, niste pareri? big grin

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

A crezut ca i oferi trupul tau l-ai refuzat s-a suparat desigur, pentru ca nu a primit ce isi dorea acuma e simplu daca te iubeste va accepta asta, daca nu te iubeste va merge la alta, tu vrei sex doar daca ai o relatie cu el? ati vb despre o relatie vreodata?

| neutrino a răspuns:

Facem pariu ca el va obtine si ca tu vei fi de acord?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te afli in postura de amanta?

| MF3 explică:

Nu o sa obtina nimic, doar ca nu vreau sa fie asa, stiu o sa aflu in timp, si nu, nu sunt amanta laughing)