| Masculin98 a întrebat:

Salu TPU!
Vrea ca sa luati in serios intrebarea si sa nu faceti mist.
mersi anticipat...
M-a pensat mai demult o prietena iar acum am niste sprancene care nu imi prea plac. La unii am auzit ca ii penseaza mamele lor.
Pe mine mama m-a intrebat daca vrea sa ma penseze, dar imi este rusina sa o rog.
Ce ma sfatuiti?

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Mama ta nu are de unde sa stie cum sa te penseze pentru ca iti poate strica forma. De preferat sa incerci un salon, e cel mai sigur.

| Madayna a răspuns:

Lasa-le sa creasca si mergi la un salon sa te pensezi.

| iuly92 a răspuns:

Lasa-le sa creasca apoi mergi la un salon.Baietii nu trebuie pensati ca fetele, la ei trebuie luate doar firele care arata inestetic, care sunt in plus.Nu te mai lasa pensat de cineva fara experienta!

| AndreeaEeeea a răspuns:

Daca nu vrei sa mergi la salon, las-o pe mama ta sa te penseze, ca doar se vede ce trebuie pensat si ce nu...happy