| dariutzza09 a întrebat:

Saluit TPU! Vin si eu cu o intrebare legata de usturime...de ceva timp am usturimi la urinare. Am fost la medicul de familie, am urmat un tratament bun, am facut un set de analize din care totul a iesit foarte bine, am facut analize si la urine si nu a iesit absolut nimic. Problema este ca eu tot mai am usturimi, dar in analize nu a iesit nici-o infectie urinara. Ce sa mai fac?

1 răspuns:
| girl00 a răspuns:

Buna..si eu mai patesc asa cand merg fara papucei pe gresie sau cand stau cu fundul pe banci din fier..etc..eu imi fac ceai de musetel si stau in aburii aia cateva minute si-mi trece.