| denys2 a întrebat:

Salut acum 3 luni m-am apucat de vandut droguri, am fost incantat de bani si sincer ajunsesem sa fac 1500 lei pe zi dintre care 750 a mei, totul a mers bine pana a aflat tatal meu eu am 16 ani, am plecat de acasa si cand m-am intors acasa el era beat si o certa pe mama ca numai din vina ei, eu m-am enervat am luat o bata de baseball si l am batut pana a intrat in coma iar eu cu mama am depus plangere cum ca asa l am gasit pe drum, ce sa fac in continuare eu as vrea sa l omor sa scap de el voi ce credeti?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca ai nevoie urgenta de un psihiatru!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ieri ii dadusei cu pumnul. Azi cu bata? Slabe glumele tale si de prost gust

| christall a răspuns:

Doamne fereste! Ieri aveai alta poveste. Esti normal la cap?

| TanteMarianne a răspuns:

Hai hai, daca vrei poti sa ajungi la scoala de corectie(puscarie pentru minori)

| mikelson a răspuns:

Sa nu il omori wtfff
pana la urma e tatal tau
app sper ca nu ai pus intrebarea la misto

| mikelson a răspuns:

Chiar n-ai ce face dude