| Anonimualafricos134 a întrebat:

Salut! Acum 3 zile am dat teza la mate si am copiat tot (nu de la cineva din clasa ci de pe telefon)in timpul testului nu m-a prins, daca ma scoate la corectare si nu stiu sa rezolv ex ce pot sa fac sau ce pot sa patesc?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti poate pune 2 in loc de nota de la teza, pentru ca ai demonstrat la tabla, ca de fapt nu ai stiut sa rezolvi exercitiul sau probelma de la teza, confirmand ca ai copiat de undeva.

| Catrice a răspuns:

Nu iei 2, iei 1 pentru copiathee hee