| Catalion a întrebat:

Acum putin timp mi-am facut un site si vreau sa aflu pentru prima oara parerea oamenilor.
Ce ziceti de site-ul meu: http://lucruriutile.weebly.com?
Bineinteles ca o sa-i mai adaug multe ca dabia acum vreo trei zile am inceput sa-l fac. Vreau sa aflu parerile voastre sincere ( indiferent cat de sincere ar fi ) si poate daca vreti sa-mi propuneti niste idei despre cum sa-mi personalizez site-ul, mi-ar convenii acest lucru.
Apropo sa nu considerati ca vreau sa-mi fac reclama prin intermediul acestei intrebari. Eu vreau doar sa aflu si alte pareri decat parerile mele personale.

2 răspunsuri:
| Alphawolf a răspuns:

Site-ul este un chat, deci faci si putina reclama
Referitor la site cred ca ar arata mai bine daca i-ai da o culoare de fond sau un screen saver si bineinteles mai trebuie incarcat, ai putea sa pui ceva video, un playlist cu muzica, reclame, etc, depinde de ce orientare vrei sa-i dai la site
Ps. Radioul nu merge

| cosmon a răspuns:

Da interesant, avand in vedere ca spui ca e primul tau site, mi s epare chiar bine realizat!