| IonutAndrei233 a întrebat:

Salut, am 1.70 la 15 ani, mai cresc sau raman asa? Am 55-60kg.

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca mai poti creste. Fiul meu a avut tot asa ca tine si a ajuns la 1, 84 m.

| GdX a răspuns:

Pana la 18-19 ani tot o sa cresti.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu, posibil sa mai cresti happy

| Andreeush a răspuns:

Până în 20 de ani mai poți crește.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, deoarece nu ești la vârsta la care să te consideri perfect dezvoltat. Până la 18 ani și chiar după aceea ai timp să te dezvolți. Poate ai mai întâlnit băieți care aveau aceași greutate la vârsta ta apoi s-au dezvoltat armonios. happy

| Michaeel a răspuns:

De crescut mai crești dar ești foarte slab...

| Ursati_Danu_1994 a răspuns:

Eu am 15 aproape 16 si am 1 70 si tot mai cresc asa ca nu-i nimic