| IvascuTeodor a întrebat:

Am 11 ani si 10 luni, aproape am facut 12.Eu dupa aceasta vara voi fi in clasa a 7-a. Daca va intrebati de ce sunt mai mic cu un an este pentru ca am fost dat mai devreme cu un an la scoala.Cea mai mare diferenta dintre mine si un coleg este de aproape 2 ani si cea mai mica de vreo 7 luni.Eu am depasit vreo 4 colegi la inaltime, toti fiind cu 1 an/1.5 ani mai mari. Adica i-am depasit cu maxim 3-4 cm. Luati in considerare ca am 1.55 si 12 ani aproape.Vi se pare ca am inaltimea normala pentru varsta mea? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| MonicaMoore a răspuns:

Ai o înălțime perfect normala, tinând cont de faptul ca esti băiat, iar băieți se înalță mult mai repede (si mai mult ).Nu ai de ce sa iti faci griji

1 răspuns:
| teo530 a răspuns:

Stai bine la capitolul inaltimelaughing