| CRISTINA_5101 a întrebat:

Am 12 ani si inca nu am avut un prim sarut.Insa, ieri am jucat un fel dejoc si baietii trebuiau sa prinda fetele. Un baiat m-a prins, m-a trantit pe jos si a incercat sa ma sarute.Eu m-am ferit dar aproape ca a reusit. El mi-a cerut sa fiu iubita lui dar nu stiu daca sa accept sau nu. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Didw a răspuns:

Buna big hug
Pai vezi daca iti place de el, cum se comporta cu tine. Si mai ales daca sentimentele lui sunt adevarate fata de tine.
Oricum. Nu te ambala. Daca tu vrei sa fii cu el, poti fi. Iar daca nu, nu!
Eu zic ca nu este bine la varsta ta sa ai deja o relatie chatterbox. Mai ai timp cand o sa cresti de o sa te saturi de baieti.batting eyelashes
Cam atat. Pa, pa!

10 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Daca iti place, eu zic sa accepti.

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Iti place baiatu? Te simti pregatita? Este de treaba?
Pai daca tie iti place accepta.Insa daca nu iti place zi nu fara sa te simti prost:*

| unione a răspuns:

Uau, ce nebunie!

| yanny`s a răspuns:

Faci cum vrei. stay linistita ca nu e nicio graba, poti ave si mai tarziu primul prieten. doar nu fug baetii nuh?laughing

| alexutza_1725 a răspuns:

Eu zic sa nu incepi de la varsta asta cu primul sarut. inca esti copil. bucurate de copilarie. nu incepe de pe-acum asteapta vreo doi-trei ani. faci cum vrei dar asta e parerea mea

| TheOriginalUser:) a răspuns:

Pai incearca, incercarea moarte narekiss

| IIIx333III a răspuns:

Eu zic da, dar ai grija sa nu fie disperat dupa atentie sau sa nu vrea neaparat o iubita

| CRISTINA_5101 explică:

El are tot 12 ani

| michyy a răspuns:

La 12 ani esti cam micuta pentru baieti si chestii din astea...cati ani are baiatul?

| alexyszpysz a răspuns:

Pai el cati ani are?