| Mete0ra a întrebat:

Am 13 ani si as vrea sa imi creasca mustata (bine am ceva mustata dar nu e asa mare e putin deasa) as putea face ceva?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Intreaba-ti parintii, o sa sune ciudat (asa a fost si la mine).
Din cate am observat, odata ras mustata mea crste vizibil undeva dupa 2-3 saptamani iar barba dupa una. doar ca sa stii la ce sa te astepti.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa astepti. Ca nu e normal la 13 ani ca parul facial sa creasca in ritmul in care vrei tu. Si la urma urmei de ce vrei par pe fata? O sa fie un chin tot restul vietii pe urma.

| LPCTSTR a răspuns (pentru suntserios):

Sa-nteleg ca la tine a fost un chin?

| suntserios a răspuns (pentru LPCTSTR):

Este un chin. Zilnic sa ma rad... Pff

| Mete0ra explică (pentru suntserios):

Pai sa am si eu mustata naiba pana cand fac buletinullaughing)

| suntserios a răspuns (pentru Mete0ra):

La ce o sa te ajute in afara ca mai pui 2-3ani in plus la chinul bărbieritului

| Andreeush a răspuns:

Trebuie să aștepți.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Mai e timp, peste vreo 5 ani o sa iti creasca barba din 3 in 3 zile, asa a fost la mine, depinde si de genele tale.