| MiStErIoSuL a întrebat:

maine e ziua mea, amplinesc 14 ani si a, ceva mustata si as vrea s-o dau jos dar parintii nu ma lasa cu big-ul, zic ca o sa-mi creasca mai mare si mai deasa, si... cu ceara nu vreau eu ca. cam doare din cate am auzit si va rog dati-mi un alt mod dea-mi da mustata jos

Răspuns Câştigător
| Wehes a răspuns:

Eu am inceput sa ma barbieresc de la 15 ani ( am 17 ) deci mai asteapta macar 1 an pana incepi la liceu, ca ce ai tu nu cred ca e cine stie ce mustata, ci mai mult puf. bafta!

2 răspunsuri:
| CosminC86 a răspuns:

Poti sa o epilezi, sau sa o tunzi cu masina de tuns parul, dar eu te-as sfatui sa dai totusi cu big-ul ca esti destul de mare!
P.S daca o dai jos cu big-ul nu o sa te doara absolut deloc

| MiStErIoSuL explică:

Mi-a cumparat tata de ziua mea un parfum si o crema depilatoare