| Csfcsf a întrebat:

Am 13 ani si as vrea sa intru in industria muzicala. Ma pricep sa fac instrumentale si mixaje pe fl studio si as vrea sa stiu cum le pot promova si daca pot face bani pe urma lor. Sau cum as putea sa fac instrumentale si sa compun pentru a le vinde altora? Multumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

La 13 ani, nici nu le poti promova si nici nu le poti vinde, find total ilegal.
dar le poti face cadou: parintilor, rudelor, prietenilor, colegilor!