| gaby37 a întrebat:

Salut am 13 ani si fumez de vreun an si vreau sa stiu daca imi afecteaza cresterea eu vara asta in fiecare zii fumam cel putin 2 tigari pe zi si am crescut foarte mult deci nu vreau raspunsuri tampite ca cum fumezi de la varsta asta si alte idioteni de cocalar...

Răspuns Câştigător
| mariusxd a răspuns:

Fumatul nu afecteaza cresterea, ce aberatie...
afecteaza plamanii.

5 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Mah, teoretic fumatul de la varste mici opreste cresterea in inaltime, poate ca tu esti o exceptie, cine stie tongue

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Fratie n`ai treaba nu afecteaza nimic dar o sa-ti distruga dinti o sa-ti faca galbeni si o sa mirosi a tigari in rest n`ai treaba de nimkwinking

| DeadSpace a răspuns:

Tu nu fumezi, tu iti calesti plamani

| ChuChu a răspuns:

Buna! Nu e vorba ca nu cresti,dar iti afecteaza plamanii, adica poti face inclusiv cancer.Cei care zic ca e prea devreme nu sunt idioti, incearca doar sa te ajute, pentru este cam devreme sa fumezi. Sper ca te-am ajutat...

Răspuns utilizator avertizat