| Anony123 a întrebat:

Salut,am 14 ani.E ora 22:20 si un prieten ma cheama sa dorm la el pentru ca maicasa e plecata in noaptea asta.Nu inteleg de ce taicamiu nu ma lasa sa ma duc la el,am mers si l-am rugat sa ma duca cu masina,nu a vrut,l-am rugat sa ma lase sa ma duc eu cu tramvaiul, nu a vrut. Faza e ca am mai dormit la el, adica nu e prima oara numai ca inainte am dormit la el cand ma anuntase mai devreme.Ce SA FAC SA MA INTELEAGA? sa ma lase si sa nu ma mai trateze ca pe un...

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Incerca sa il rogi frumos iar.
Spune-i ca o sa il suni din ora in ora ca sa vada ca o sa fi cuminte. Pana la urma trebuie sa te lasa...