| MestecGuma a întrebat:

Buna!
Help mesad
Faza e ca... mama este plecata in Portugalia.de 1 an si vine peste 20 de zile. si eu intre timp. am vb pe mess cu un baiat de 22 de ani si intre timp am inceput sa punem sentimente ( eu avand 14 ani crying ) cum o pot face sa inteleaa ca chiar il iub si. sa ma lase sa mavad pentru prima oara CU EL ca. o sa zica ca e prea mare si chestii din astea si ca profita si mai multe. da nu e genu ea a zis sa ii zic cand mi se iveste o problema ca aceasta si bun ii zic cum o pot face sa inteleaga si sa mai inteleaga ca nu conteaza nici varstasad
Help me funda

Răspuns Câştigător
| Sweete a răspuns:

Poti sa o rogi sa te vezi o singura data cu el sa iti faci o impresie despre cum e si ii spui ca daca iti va mai place dupa ce te vei intalni cu el vei vb cu el doar pe mess nu stiu daca te-am ajutat fa cum crezi u da mai bine ne ascultzy pe noyy DeAtHKnIgHt Misogin Tweety Yukari big grin

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Conteaza sa fi majora si apoi faci ce vrei, dar acum la varsta actuala ai trecut pragul si nu e bine. Ori iti iei gandul de la el si nu-i zici nimic mamei tale ori ii spui si te alegi cu un scandal + ca o sa-i dai o veste proasta (ea muncind pentru un ban si tu facandu-ti de cap asa va gandi).

| Yukari a răspuns:

Buna!
Parerea mea este ca da, exista o mare diferenta de varsta, dar inimii nu-i poti comanda...asta e. Cred ca nu ar trebui sa-i spui mamei tale pana nu esti tu sigura ca vei fii cu acest baiat mai mult timp si cel putin pana nu va vedeti de cateva ori sa va cunoasteti mai bine. Dar gandeste-te bine, sunt 8 ani diferenta de varsta si tu sincer, nu esti pregatita pentru inceperea vietii sexuale iar lui ii va cere corpul.
Mult succes!:*

| Yukari a răspuns:

Buna!
Parerea mea este ca da, exista o mare diferenta de varsta, dar inimii nu-i poti comanda...asta e. Cred ca nu ar trebui sa-i spui mamei tale pana nu esti tu sigura ca vei fii cu acest baiat mai mult timp si cel putin pana nu va vedeti de cateva ori sa va cunoasteti mai bine. Dar gandeste-te bine, sunt 8 ani diferenta de varsta si tu sincer, nu esti pregatita pentru inceperea vietii sexuale iar lui ii va cere corpul.
Mult succes!

| Tweetymrrr a răspuns:

L'ai văzut măcar pe tip? Sau doar vorbiţi aşa, pe mess. E aiurea, nu te supăra, dar chiar e. Stabileşte un loc în care să vă întâlniţi(un parc, o cofetărie, ceva) şi rogă'l să vină, asta, bineînţeles înainte să vină mama ta. Dacă o să'ţi placă cum se comportă cu tine şi'n realitate şi el vrea să aveţi o relaţie(deşi nu prea cred.) spune'i mamei tale.
Succes!

| 162253 a răspuns:

Eu sunt de aceeasi parere cu ceilalti, iar referitor la virsta(la mine diferenta cu prietenul e de 9 ani si nu e o problema,ne intelegem destul de bine, parintii il cunosc si il accepta ba chiar sau si imprietenit)vezi ca sunt diferite cazuri, oricum cred ca ar trebui pentru inceput macar sal cunosti mai bine iar apoi decizi sngurica ce faci...succes

| DeAtHKnIgHt a răspuns:

Sa fi cu un baiat de 22 de ani la 14 ani? Vai vai...Nu cred ca va dori asta pentru ca este o diferenta MARE intre varstele voastre...