| abcdefghijklmnopqrssttuvwyz a întrebat:

Am 14 ani și sunt baiat, imi place de o fata de aceeasi varsta (si ea ma place), care este cel mai frumos mod de a-i cere prietenia? Cum să o întreb?

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Am mai auzit cazuri pe aici, cum ca s-au sarutat si fata astepta sa ii zica baiatul daca au o relatie sau nu. Eu zic sa intrebi clasicul: "Vrei sa fii prietena mea?" big grin

| MissADEEL a răspuns:

Nu îi cere prietenia.
Așa riști să te înțeleagă greșit.
Încearcă direct să o săruți. Sau, dacă tu consideri că e ceva prea îndrăzneț, să devii mai apropiat fizic de ea.

| MARRInna16 a răspuns:

Prietenia?! Mai bine zi ca e draguta si după cere-i nr de telefon sau fb

| Radu55562 a răspuns:

Ai putea sa scrii o poezie