| xxcatalinxx a întrebat:

SALUT.am 14 ani si as vrea sa imi dati ceva sfaturi despre cum sa fac muschi vara asta.muschi ca lumea. abdomen cu patratele, pectorali, bicepsi, fara a merge la sala.MS din tot sufletu. DAU funda.

Răspuns Câştigător
| AndreiZz a răspuns:

Abdomene:
-20 1 zi
-25 a 2 zi
-30 a 3 zi
-30 a 4 zi
-40 a 5 zi (contiunui 40 apoi in cea dea 2 saptamani cresti cu cate 5-10 repetari, numarul setului 1, cand poti treci la 2 seturi.)
Flotari:
-10 1 zi
-10 a 2 zi
-15 a 3 zi
-15 a 4 zi
-20 a 5 zi( 20 de repetari la 1 set, treci la 2 seturi dupa 1 saptamana daca poti).In privinta varstei la 14 ani musculatura nu se dezvolta ff repede, pe la 18-22 de ani e dezvoltarea optima.Cu abdomene si flotari iti ingrijesti corpul si il dezvolti. Bafta!

1 răspuns:
| sebi_5585 a răspuns:

Nu stiu daca reusesti fara sa mergi la sala, doar daca ai aparate acasa si cineva sa te invete.