| Mihai_Aletzu_1990 a întrebat:

Salut
Am 14 ani si imi place de o fata din clasa si am facut marea greseala de ai spune ca o plac pe facebook iar acu nu stiu cum sa ii spun ca o plac. Ea se comporta cel mai frumos cu mn.Sunt innebunit dupa ea.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ii spui si in particular exact la fel cum ai facut-o in spatiul virtual. Acum este mult mai usor deoarece stie de sentimentele tale fata de ea.Tot ce ai de facut este sa devii mai sigur pe tine.

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Fata asteapta de la tine pasul urmator. Misca-te repede, altfel va crede ca ti-ai batut joc de ea. Ofera-i un trandafir rosu si spune-i personal ceea ce i-ai spus pe net. Ea deja stie si ai sanse mari sa te accepte.