| anonim_4396 a întrebat:

Salut am 14 ani si locuiesc intr-un cartier unde"cei mai puternici supravietuiesc". Stau cam de un an in acest cartier si pana acum o luna nu am avut probleme, pana cand baietii din cartier au inceput sa se ia de mine. Unii chiar sar la bataie, iar eu nu stiu de ce tot ezit sa ma pun cu ei. Daca cineva a patit ceva asemanator, sa imi dea si mie si mie niste sfaruri.

Răspuns Câştigător
| CristiIs a răspuns:

Fã si tu ceva lupte, nu le rãspunde urât si incearcã sa ii eviti. Altceva, nu am ce sã-ti zic

1 răspuns:
| ȚiganTranspirat a răspuns:

Pai încearcă sa chemi poliția sau ceva sa ii ia de acolo sau sa ii calmeze.