| Vladd82ywv a întrebat:

Salut,
Am 14 ani și m-am apucat de vapat, mi-am luat niște vapeuri care conțin 12% nicotina.
Pot păți ceva dacă continui cu vapatul?
Și as putea deveni dependent de ele, dacă conțin doar 12% nicotina? Dacă da, cam în cât timp?

4 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Fă-ți obiceiuri mai sănătoase. Cum ar fi să stai în cap, să sari din copaci, să cântărești nori. Toate astea sunt mai utile decât să te apuci de "vapat". Copil-compot...

| Genevaaa a răspuns:

Cam da, ca au nicotina cat un pachet de tig

| alexandraionela1234 a răspuns:

Mai bine lasă-le.

| Alinextrafin a răspuns:

Cred ca tu stii ca vapatul sau fumatul este interzis pentru minori.
Doar 12% laughing))
Stii ce inseamna 12% nicotina?
Inseamna 120mg, adica o concentratie extreme de mare si ai un risc de intoxicatie.