| Hehehahah a întrebat:

Am 14 ani, sunt băiat și voiam sa vă întreb dacă e ok sa îmi fac prima prietena și cum. (Prietena, nu iubita). Mi-ar plăcea, as vrea și chiar și fratele meu mai mare m-a întrebat de ce nu îmi fac. La fel și mama unui prieten de al meu care și el are prietena, m-a întrebat eu de ce nu îmi fac și dacă mă place cineva. Pur și simplu la școală nu îmi place de nimeni, sunt foarte fitoase și nici ele nu mă plac pe mine. Timid nu sunt, dar problema e că nu știu de unde sa îmi fac happy
Mi-aș dori pe lângă prietenii pe care ii am sa am și o prietena, totuși. Sa-mi ziceți voi la ce vârstă ați avut prima prietena, daca e normal la 14 ani și cum aș putea să îmi fac

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da... baga, de ce nu.
Dar oare daca am fi zic ca nu, ce faceai? thinking

| alexalx1234 a răspuns:

Nu îți face. Toate sunt fițoase și se cred superioare. Vei suferi mai târziu.

| Hehehahah explică:

Alte păreri?