| Sniperw0w a întrebat:

Salut am 14. Sunt din Moldova. Am niste prieteni care s-au apucat de fumat si astazi (12) am mers (eram 5 ) eu cu un prieten nu fumam si am mers sa ne uitam dupa niste fetele de la o cladire parasita.Ei au scos niste tigari si au tras si m-au implorat sa incercam si noi am incercat ca orice baiat, si mi-a placut si mai vreau sa trag o tigara, cum pot sa fac sa nu imi mai placa? Sper baietii sa ma inteleaga big grin.

Cine zice ca ai varsta mica sau altceva vreau sa precizez ca nu am fumat niciodata astazi am incercat.

Răspuns Câştigător
| leapșa a răspuns:

Nu mai cresti!

Baietii aia sigur vor sa para cool si te-au bagat si pe tine in oala lor. Tu n-ai minte? Indruma-te singur. Ca pana la toata urma tigara te ucide lent, dar nu imediat.

2 răspunsuri:
| missfatadelatara a răspuns:

Sigur erau țigări obișnuite?

| Sniperw0w explică (pentru missfatadelatara):

De alea cu "buton" cu gust big grin