| VickVicenzio a întrebat:

Am 15 ani si as dori sa imi cumpar o tigara electronica, dar din ce am inteles acestea ar fi interzise minorilor thinking
Nu sunt sigur, dar totusi am zis sa intreb mai bine ca sa nu intru intr-un magazin de vapat si sa ma fac de "cacao".
Apropo, in caz ca stiti magazine in Bucuresti care NU vand tigari electronice minorilor, as vrea sa mi le specificati in raspuns.
Multumesc mult! happy

2 răspunsuri:
| DavidoffUser a răspuns:

Ai un loc de munca?
Traiesti din banii tai?
Apartamentul e al tau?
Ai peste 18 ani?

Nu, nu, nu si nu? Tineti-va de scoala si lasati prostiile!
Cand ai fi pe banii tai, poti sa faci ce vrei tu, dar atat timp cat te intretin parintii si esti si minor, treaba ta e sa-ti vezi de carte si sa fii cuminte.

| VickVicenzio explică (pentru DavidoffUser):

Lasa-ma sa iti explic ceva. Tu nu ma cunosti, intelegi? Tu in momentul asta doar faci niste presupuneri total aiurea. Am pus o intrebare, ma astept sa mi se raspunda la ea.
Daca nu cunosti o persoana, nu vorbi despre ea si nu o certa.