| Olteanu_Daniel_1994 a întrebat:

Salut,am 15 ani si de aproximativ o saptamana m-am apucat de fumat KENT MIXT..am invatat sa trag in piept.dar ma ustura putin in gat..nu mi-s-a intamplat asta...si am tras mereu un piept:Am tras din tigara, am indepartat-o si am tras aer pe gura dupa am dat fumul afara dupa 2 secunde..si ma cam ustura in gat putin de azi dimineata..sa imi fac griji?

Răspuns Câştigător
| Caddy14 a răspuns:

Schimba tigarile.Cumpara-ti mai slabe si fara arome.

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Faci o mare prostie.De apucat de fumat nu e greu, de lasat este foarte greu.

| aXy99 a răspuns:

Daca vezi ca nu-ti face bine, de ce mai continui? Eu personal nu fumez, deci nu stiu ce sa-ti zic, dar cred ca este normal la inceput. Intreaba-ti prietenii.

| R0R0 a răspuns:

Da, fa-ti griji.
Lasa-le, ca nu sunt bune.Mai ales o varsta atat de frageda.