| Obelisck1 a întrebat:

M-am apucat de fumat de curand (Kent 4). Am terminat 1 pachet si inca mai am ameteli (orice as face, nu reusesc sa trag in plamani decat daca iau o gura de aer dupa ce trag fumul). Ce parere aveti? E normal sa mai am ameteli?

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

E normal, e raspunsul organismului tau fata de o substanta straina, toxica.
Totusi, de ce sa vrei sa continui daca vezi ca nu-ti face bine? Majoritatea persoanelor fumeaza pentru ca le place, le relaxeaza. Iar restul pentru ca,, e la moda" si cred ca din aceasta categorie faci si tu parte.

Lasa tigarile, mananca sanatos si fa sport.

| Rockerul23 a răspuns:

Da normal ca da laughing
Mai dureaza pana te acomodezi.

| mariutsa1234567890a a răspuns:

Mai bine lasa`te de fumat tongue