| Gregory666 a întrebat:

Am 15 ani si sunt foarte stresat si rosesc cand vorbesc cu persoane si rosesc si imi bate inima prea rapid help me

1 răspuns:
| lovecats123 a răspuns:

Banuiesc ca esti o persoana foarte timida. Banuiesc ca acest lucru ti se intampla mai ales cand vorbesti cu o persoana de sex opus. Probabil itive frica de esec, si emotii sa nu te balbai sau sa fii judecat. Stai calm, vrand sa faci totul perfect o sa pari fals.Gesturile tale vor scoate oricum la iveala ceea ce se petrecere in mintea ta.Gandeste ca persoana cu care porti o discutie nu este deasupta ta.Sa nu te subestimezi. Daca nu ti a iesot un cuvant bine asta e, faci o gluma si toti uita.