| deea1919 a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa fac niste bani de buzunar. unde pot lucra? imi dati niste idei?

4 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Poti incerca sa imparti pliante pe strada, fa-ti un vlog, ori chelner la vreun bar. Bafta!

| Si_Atat_MaKe_1997 a răspuns:

Asta caut si eu du-te la o un restaurant iti recomand sa te cumporti frumos ca daca vede k e ceva neinregula la crede ca arunci pliantele pe jos si te va refuza cunosc eu pe cineva mergi la Orange real cosmote cu ai mai citit ma jos

| Anonimaaamad a răspuns:

Buna deea1919. si eu am tot 15 ani. si ma angajez pe timp de vara la promotii sa impart pliante [Orange, real, cosmote..etc]. este un serviciu bun pentru varsta noastra. altceva mai ok de atat nu cred ca gasesti. bafta!

| deea1919 explică (pentru Anonimaaamad):

Buna! As vrea si eu la firmele astea. Orange. Vodafone...dar cum fac asta? Ma duc la ei si le zic sau cum?