| vladd14 a întrebat:

am 16 ani, 65 de kg si inaltime 1, 74,am sanse sa mai cresc? merg la sala de vreo 3 luni, pe langa masa musculara mi-a stimulat si crestereawinking

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Baietii cresc pana la cel putin 18 ani, deci cu siguranta vei creste cu sport sau fara, in functie de gena de la parinti

2 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Pana la 20 ani ai tot timpul sa cresti

| BlackEyedGirl a răspuns:

Cativa centimetri tot mai cresti, de obicei cresterea se opreste de obiei la 18 ani, dar la unele persoane tine si pana la 22 de ani.