| MihaitaNumarSase a întrebat:

Am 17 ani 1.70 inaltime si 62 de kg. Sunt ectomorf fac sala de 2 luni. Ce imi recomandati sa iau ca sa cresc mai repede? Adica sa fac masa musculara, si un abdomen frumos. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

Un gainer de calitate! Gainer=produs bogat in carbohidrati.Te va ajuta mult in cresterea in masa musculara dar idea e sa iti iei unul de calitate.Recomand Serious Mass! Este mai scump dar vei avea rezultate!

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu poti.

un abdomen frumos = definire
masa musculara = cresterea muschilor

NU le poti face pe amandoua in acelasi timp.

Mai bine faci intai 2-3 ani masa musculara si apoi faci definire, asa o sa ai si muschi si abdomen.

Daca incerci sa le faci pe ambele in paralel, nu o s-o faci pe niciuna ca lumea

| RzV28 a răspuns:

Eu am crescut foarte repede jucand baschet de placere.Intr-un an eu am crescut 15 cm jucand cate o ora pe zi dar nu chiar in fiecare zi.Bafta

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru RzV28):

El vrea sa faca mushi nu sa creasca in inaltime

| RzV28 a răspuns:

Da dar a spus ca vrea sa creasca mai repede

| DuzzyDrey a răspuns (pentru RzV28):

Sa cresti mai repede asta inseamna muschii, la muschii se referea nu in inaltimetonguelaughing offf greu cu unii, sa creasca in masa musculara.tongue
Bafta