| Christian_Radulescu_2001 a întrebat:

Am 16 ani si as vrea sa stiu daca pot face bani online. Adica sa am un job sau ceva ce se poate face la varsta aceasta.Ma puteti ajuta cu niste site-uri sau ceva? Va multumesc.

2 răspunsuri:
| Mariuss134 a răspuns:

Da poti dar la 16 ani ai nevoie de acordul parintilor.Sunt site-uri in care trebuie sa te uiti la niste videoclipuri sau sa testezi niste chestii si vei primi bani.Ai nevoie de acordul parintilor, un card si timp.Site-uri poti gasi pe net sau cauta pe YouTube.Sunt tutoriale in romana si o sa-ti explice mai bine.Decat sa te compici cu bitcoin si toate cryptomonedele astea.

| vocaloidfan2211 a răspuns:

Bitcoin este cea mai buna platforma de investitie online
Exista si alte cryptomonede