| Cristinel2008 a întrebat:

Salut.am 16 ani si nu stiu sa sarut.astazi am aflat cu stupoare ca nici prietena mea "proaspata" nu stie sa sarute si m-a rugat pe mine maine sa o invat.imi dati ceva sfaturi sa iasa cat de cat? Multumesc

2 răspunsuri:
| Lunetta a răspuns:

Is so easy. =Este asa de usor.
Chiar nu exista tehnica...Totul vine de la sine,un sarut este ceva mai lung... Daca vrei inspiratii uita-te pe net (youtube).happy Arata aia din filme cum si in ce fel se saruta aia in toate felurile.laughing
Dar repet, vine de la sine happy
Fa ceea ce simti,lasa-te dus de val,si ti-am zis ca idee,sa stii asa in general happy
Curaj, nu este greu, doar pana saruti odata dupa nu te mai saturi.laughingbig grin

| jhonmihai a răspuns:

Nu exista o tehnica pentru sarut, lasate purtat de val si totul va iesi bine, mult succes