| GloryHunter a întrebat:

Salut.
Am 16 ani si recent am fost la o cabana cu niste amici si no' ca niste adolescenti,, normali" am luat bautura cu noi.
Toate faine si frumoase pana cand am ajuns in ultima zi si eu am decis sa o iau mai usor si sa beau numa 4 beri ca no, nu credeam ca ma pot imbata.
Fix opusu laughing
Si intrebarea mea ii:
Ii normal sa te imbeti de la 4 beri? Puii mei 4 beri?
P.S: Vreau sa mentionez ca in ziua aia nu prea am mancat. Cred ca doar un sandwich si ceva chipsuri.
P.S 2: Nu ma imbat asa de usor de obicei ( nu stiu ce am avut )

1 răspuns:
| Catrice a răspuns:

Păi dacă stomăcelul ăla era gol, organismul n-o avut de unde să-și ia celelalte și ce o spus sângele?《Mă, ăsta ne da bere, hai sa ne hrănim cu ea.》. Rezultatul: tu beat.