| mysticlord13 a întrebat:

am 16 ani, sunt in clasa a 10a la un liceu teoretic si am fost admis aici in urma repartizarii computerizate(nu am vrut la acest liceu). Vreau sa ma intorc la fostul meu liceu din 5-8 care este si mai aproape de casa.Am incercat sa ma transfer de vreo 3 ori dar nu ma lasa Directorul scolii la care sunt acum. Cei de la liceul unde vreau sa ma duc mi-au aprobat cererea.La scoala unde sunt acum nu am pile si nici la inspectorat nu am pile...Ca sa plec de la aceasta scoala ar trebui sa dau 10 mil la director dar eu nu am acesti bani si parintii nu vor sa imi dea. CE pot sa fac?
Mama mea s-a dus la inspectorat sa vada ce poate sa faca dar nu a bagat-o nimeni in seama.

1 răspuns:
| Raluuu a răspuns:

Poti sa te transferi cu motivul "naveta", liceul unde esti acum fiind mai departe de casa ta, nu au de ce sa nu aprobewinking!