| XadrianX a întrebat:

am 17, 1.75 inaltime, 59 kg si am bratele subtiri pentru varsta mea. Ma gandesc serios sa merg la sala si vreau sa imi dati cateva sfaturi, ce alimentatie si suplimente sa iau pe durata mersului la sala? dupa cat timp pot vedea primele schimbari?
Vreau sa mentionez ca peste 2 ani vreau sa dau la politie sau jandarmerie si vreau sa fiu cat de cat mai dezvoltat.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Alimentatie : 4-5 mese pe zi bogate in proteine si carbnohidrati, nu in fructe si legume

Sala : un program de antrenament CORECT ( 90 % din oameni se antreneaza incorect )

Suplimente : un gainer si un complex de vitamine si minerale, recomand ca gainer dymatize super mass gainer sau elite mass si de la ON - optimen ( complex de vitamine & minerale ).

| FloriDeMucigai a răspuns:

Nuti.creea.probleme.singur.
doar.dute.la.sala.si.nu.te.uita.inapoi.rezultate.vin.in.timp