| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 17 ani, is baiat btw si dorm cu ursuleți de plus in pat, am încercat sa pun doi dintre ei in dulap laughing dar cand vreau sa dorm ma gândesc la ei ca sunt singuri, asta in timp ce stau cu un alt ursuleț in brate. Sunt ok? laughing) mai face cineva asta?
Nu sunt sensibil sau ceva dar am început cu un ursuleț si am ajuns la 3 laughing si imi e greu sa renunț la ei.

8 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Și dacă ai încerca să dormi singur cum ar fi?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Sunt si persoane adulte care fac asa ceva. Chir si cupluri. Nu e nimic rau in a avea asemenea fetisuri nevinovate. Cand nu vei dormi singur in pat o sa fie ok, nu o sa fii deranjat. Psihologic actioneaza pentru inlaturarea individualismului.

| xeum a răspuns:

Nu mai bine dormi c-o femeie?

| anonim_4396 explică (pentru xeum):

Nu,că începe cu una şi poate mai încolo o să vrea trei. laughing

| ioana2517 a răspuns:

Am avut și eu aceeași problema. Aveam un ursuleț de plus și nu ma puteam desparti de el. Pana într-un punct cand mi am propus sa îl pun undeva bine și sa nu ma mai ating de el. Asta s-a întâmplat undeva la 13 ani. Ești băiat mare, aproape majorhappy cât de curând o sa ai prietena, dacă nu ai deja, și e un pic jenant sa dormi cu plusuri asa mare fiind. Propune ți sa i lași deoparte și sa te gândești la altceva. La început va fi mai greu, dar sunt sigura ca o sa reușesti. Succeshappy

| anonim_4396 explică (pentru ioana2517):

Nu știu ce e mai penibil, întrebarea sau răspunsul tău.Cred ca răspunsul, totuși.

| ioana2517 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am răspuns la întrebarea ta, și e problema ta dacă iei în considerare răspunsul, sau o sa dormi cu plusuri pana cand o sa rada de tine lumea. E problema ta?

| anonim_4396 explică (pentru ioana2517):

Nu,n-ai răspuns la întrebarea mea.Eu nu-s cretina