| CiprianDCY a întrebat:

Am 17ani 1.66m 56kg. E bine?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Esti PERFECTA!
Ai greutatea ideala care trebuie, daca si te poti mentine asa in sensul ca nu mai slabesti, nici nu te mai ingrasi, e super!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raportul inaltime-greutate este bun, nu esti nici prea slab nici prea gras, dar 1, 66m la 17 ani este cam putin. Eu am 1, 70m si nu am nici 16 ani su eu sunt printre aia piticii ca sunt alti si mai si.

| javiga a răspuns:

Lol,eu am 14 ani si cantaresc 70kg si am 1, 77m, si nu sunt graslaughing

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Daca esti baiat ar fi ok sa ai mai mult putin, asta e greutate ideala la fete

| T1ramisu a răspuns:

E perfect, daca vrei sa fii model sau sa pozezi in playboy... ceva

| TaviRandom a răspuns:

Raportu de inaltime fata de greutate e perfect dar fata de ani...nuprea