| AnnAnonymous a întrebat:

Salut, am 20 de ani fac 21 in decembrie, si 75 de kg. are rost sa ma apuc de sala? vreau sa prind forta in brate, nu am deloc forta. vreau sa imi conturez corpul sa ma mai dezvolt. ce pareri aveti? la 20 de ani e posibil?

2 răspunsuri:
| Angel999999 a răspuns:

Bine inteles ca este posibil. La 20 de ani este recomandat in mod obisnuit sa incepi a face un asemenea sport pentru ca in mod normal nu este bine sa faci la o varsta cat mai frageda. Deci, te va ajuta sala sa iti indeplinesti tot ce ai spus mai sus. Mult succes!

| AnnAnonymous explică (pentru Angel999999):

Mersi,am mai facut sala la 18 ani parca, 17 dar am fost doar cateva zile, din cauza ca faceam febra musculara si de abia ma miscam de atunci n-am mai mers... nu stiu nimic despre sala, nu stiu cum se fac exercitiile.