| anonim_4396 a întrebat:

Am cautat mult reclama de la Orange, cea cu tipii care joaca fotbal pe plaja, iar unul care joaca badminghton cu iubita`sa vrea sa ia parte la joc si nu poate din cauza ei.
As vrea daca stiti undeva, unde pot gasi reclama, sa`mi dati linkul. in reclama apare un prieten de`al meu, care este unul din cei 4 care joaca fotbal. multumesc mult

9 răspunsuri:
| BUBULINA a răspuns:

Din ce an e?

| mada12 a răspuns:

Cand o sa fie din nou la televizor o sa o filmez si o sa iti trimit filmul pe mess... k?

| cLaudYu a răspuns:

Fi cu ochii pe televizor big grin

| Angellina a răspuns:

Da, de la orange. 'sunt toti cei care hotarasc in locul meu'...

| Angellina a răspuns:

E noua. pe www.orange.ro este undeva in stanga.

| Angellina a răspuns:

Multumesc de melodia, insa eu vroiam sa am reclama in comp, sau macar sa am un link.

| frida0purple a răspuns:

Am cautat-o si pe youtube. dar nu este sad.
Asteapta pana o vezi din nou la televizor. thinking

| troxanici a răspuns:

Sigur era reclama de la orange?

| troxanici a răspuns:

Pai eu am gasit melodia numai
Lily Allen - LDN