| RamanaMaharshi a întrebat:

Salut,

Am cumparat recent pudra asta proteica: https://gymbeam.ro/proteine-vegan-blend-gymbeam.html. Dar mi se pare ca are un gust oribil. (ma asteptam sa nu fie bun, fiind vegan si fara arome etc, dar parca nici chiar asa). Cu ce as putea combina incat sa i acopere gustul, aveti idee? Mai pun miere (multa), dar ...parca tot nu e ce trebuie.

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

N-ar fi o idee rea sa îți iei alt sortiment

| RamanaMaharshi explică (pentru Hyperion7):

Faza e ca am cumparat deja destul și parca n as vrea sa arunc, poate poate găsesc o varianta sa o pot consumalaughing

| Hyperion7 a răspuns (pentru RamanaMaharshi):

Ai incercat sa o folosești cu alte fructe într-un shake proteic?