| sanyodude14 a întrebat:

Am cunoscut recent o fata si vorbim pe mess mai mereu. Avem atatea in comun si incepe sa-mi placa. Nu stiu ce sa fac ca sa ma apropii de ea. Arata atat de bine si simt ca e prea frumoasa pentru mine.
Ce ma sfatuiti sa fac? sad

Răspuns Câştigător
| LexiEatsYou a răspuns:

Sa vorbesti cu ea din ce in ce mai mult.Sa ii vorbesti despre lucrurile care ii plac ei si sa o faci sa se indragoasteasca si ea de tine.Pur si simplu fii tu insuti.O sa fie indeajuns. Fetelor le plac baietii inteligenti, draguti, fara fite si nu genul care injura oricand are ocazia.Nu te da in spectacol fii tu insuti si o sa o cuceresti. P.S Nu o cunosc nici pe ea si nici pe tine dar pot sa iti spun sigur ca nu e prea frumoasa pentru tine. Sper ca am ajutat.Bafta!

4 răspunsuri:
| llust a răspuns:

Eu cred ca tu o consideri mai frumoasa ca tine...ca sa te apropii de ea prima oara iesi cu ia la un suc la ceva, asa din spatele monitorului nu ai sa faci nimic.fa'o si pe ea sa ii placa de tine

| k1NNNdeR a răspuns:

Pai dragostea nu inseamna numai frumusete.Intreab-o daca te place.Si daca nu sunt 1000 de alte fete in orasul taubig grin

| tarabutaiulia20212223 a răspuns:

Nu ezita, dar depinde ce simte si ea si te sfatuiesc sa fi mai bland cu ea

| crisspix a răspuns:

Fii tu insati, nu spune ca e prea frumoasa pentru tine, nu ii asa, daca ea o sa te placa, o sa te placa pentru ce esti